Zielone laboratorium holcim

Nagrody:

Tytuł EKOszkoły i 2000 zł w postaci bonu

Bony na zakupy do Empiku oraz imienne certyfikaty dla nauczycieli

gratulujemy!

Gratulujemy laureatom Zielonego Laboratorium Holcim!

Zwycięzcy:

wyróżnienie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

nagroda główna

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

wyróżnienie

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Sprawdź też:

punktzwrotny

O programie

NAUKA O KLIMACIE

ZIELONE LABORATORIUM HOLCIM

W czwartej edycji programu edukacyjnego uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich poznają ważne zagadnienia związane z ochroną środowiska i klimatu.

O CZYM ROZMAWIAMY?

Tym razem poruszamy wątek gospodarki obiegu zamkniętego. W e-lekcji przygotowanej przez ekspertów omawiamy tematy takie jak zasoby naturalne Ziemi i ich wykorzystanie, linearny model gospodarczy, czym jest gospodarka cyrkularna i jak ma wpływ na środowisko, a także co my możemy zrobić by je chronić. Lekcja realizje podstawę programową z biologii, geografii, WOSu, będzie też ciekawym tematem na lekcję wychowawczą.

Wystawiamy imienny certyfikat przydatny podczas uzyskiwania stopni awansu zawodowego lub potwierdzenia realizacji innowacji pedagogicznej.

Koordynatorem programu jest kolektyw Mamy Projekt.

Biuro
Konkursu

Masz pytania? Napisz do nas:  kontakt@zielonelaboratorium.fundacjaholcim.pl

Infolinia: 507 624 857