czwarta edycja konkursu

Zielone laboratorium holcim

Nagrody:

Tytuł EKOszkoły i 2000 zł w postaci bonu

Bony na zakupy do Empiku oraz imienne certyfikaty dla nauczycieli

konkurs w toku

X klas

uczy się o klimacie i walczy o cenne nagrody oraz tytuł EKOszkoły!

Konkurs trwa do 17 listopada.

Ogłoszenie wyników 22.11.2024!

O programie

NAUKA O KLIMACIE

ZIELONE LABORATORIUM HOLCIM

W czwartej edycji programu edukacyjnego uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich poznają ważne zagadnienia związane z ochroną środowiska i klimatu.

O CZYM ROZMAWIAMY?

Tym razem poruszamy wątek gospodarki obiegu zamkniętego. W e-lekcji przygotowanej przez ekspertów omawiamy tematy takie jak zasoby naturalne Ziemi i ich wykorzystanie, linearny model gospodarczy, czym jest gospodarka cyrkularna i jak ma wpływ na środowisko, a także co my możemy zrobić by je chronić. Lekcja realizje podstawę programową z biologii, geografii, WOSu, będzie też ciekawym tematem na lekcję wychowawczą.

Wystawiamy imienny certyfikat przydatny podczas uzyskiwania stopni awansu zawodowego lub potwierdzenia realizacji innowacji pedagogicznej.

Koordynatorem programu jest kolektyw Mamy Projekt.

Biuro
Konkursu

Masz pytania? Napisz do nas:  kontakt@zielonelaboratorium.fundacjaholcim.pl

Infolinia: 507 624 857